Bize Ulaşın:

0212 965 70 77

Bize Yazın:

info@griarts.com

GRİ AKADEMİ

Fotoğrafçılık

Temel Fotoğraf
İçindeki fotoğrafçıyı keşfetmek, profesyonel fotoğrafçı olmak için ilk adımı atmak isteyenlere uygulamalı temel fotoğrafçılık kursumuz tam size göre,makinayı tanıma,temel kompozisyon bilgileri ile güzel bir başlangıç...
İleri Fotoğrafçılık
Fotoğrafçılık  tekniğini ve becerilerini geliştirmek isteyenler ve bu mesleği tüm hatlarıyla öğrenmek isteyenler için ileri fotoğrafçılık kurslarımız ile hizmetinizdeyiz.
Akademik fotoğrafçılık eğitimimiz ile fotoğrafın tam anlamı ile en derinlerine iniyoruz.Bu kursumuz için temel ve ileri fotoğrafçılık derslerimizi almış olmanız gerekmektedir.
akademik Fotoğrafçılık
Ürün-Moda-Düğün-Bebek fotoğrafçılığı
Piyasada var olan pek çok ürünü kendisinden de önemli kılan şey onun iyi çekilmiş bir fotoğrafıdır,ya da bir moda dergisini düşünün,fotoğraf ile yeniden yaratılmış bir esere dönüşür,düğün fotoğrafçılığı ise yeni yeni profesyonelleşmeye başlamış ve önemi giderek artan bir ihtiyaç,aynı durum bebek fotoğrafı için de geçerli,artık insanlar sadece çekilmiş bir görüntü değil,aynı zamanda sanatsal bir görüntüde istiyorlar,işte bu eğitimimiz de biz de tam olarak bunun yollarını gösteriyor ve piyasa da var olan potansiyelin öğrencilerimiz tarafından değerlendirilmesini istiyoruz.